Faber Huidkliniek
Faber Huidkliniek in Rosmalen biedt gespecialiseerde huidtherapie in een professionele omgeving. De kliniek staat bekend om de persoonlijke aandacht en de expertise van de huidtherapeut, die zorgvuldig luistert naar de wensen en behoeften van elke cliënt. Hier wordt de focus gelegd op een resultaatgerichte aanpak.
Cliënten waarderen de duidelijke uitleg over behandelingen en de deskundige kennis die wordt gedeeld. De kliniek zorgt voor een netjes en schoon verblijf en biedt een prettige sfeer waarin je je direct op je gemak voelt. Faber Huidkliniek streeft naar de hoogste kwaliteitsstandaard.
Kenmerken en diensten van Faber Huidkliniek
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijk toilet
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
Voorzieningen
- Toilet
Planning
- Afspraak aanbevolen
Betalen
- Contactloos mobiel betalen
- Pinpassen
Faber Huidkliniek staat op positie 1 van 3 in huidtherapeuten in Rosmalen
Klantbeoordelingen
Faber Huidkliniek heeft een beoordeling van 5 van 5 gebaseerd op 51 beoordelingen on Google
Ik voel me altijd volledig op mijn gemak in deze kliniek. Heleen is ontzettend aardig, denkt echt met je mee en werkt heel professioneel. Ik kom zelfs helemaal vanuit Amsterdam speciaal naar haar toe, omdat het iedere keer weer zo goed bevalt. Absoluut een aanrader!
Heleen weet duidelijk waar ze over praat: ze heeft veel kennis, neemt de tijd en legt alles helder uit. Ze denkt echt met je mee, wat super fijn is. De salon zelf is netjes en schoon. Daarnaast is de communicatie via mail snel en duidelijk. Een aanrader!
Fantastische huidkliniek! Professioneel, vriendelijk en altijd persoonlijke aandacht. Na slechts enkele behandelingen al direct resultaat, altijd duidelijke uitleg voor de behandeling. Absoluut een aanrader!
Vandaag eerste behandeling gehad, zeer fijne ervaring, deskundig advies en uitleg. Vervolgafsprajen gemaakt benieuwd naar eindresultaat. Echt een aanrader.
Wordt goed geluisterd naar wat mijn wensen zijn . TOP!!
Zeer deskundig en kwalitatief goede behandelingen. Echt een vakvrouw die de tijd neemt en echt aandacht voor je heeft. Ik ben erg blij met het resultaat en zou Faber Huidkliniek dan ook aanraden.
Ik ben sinds vorig jaar augustus onder behandeling bij de huidkliniek. Ik ben blij verrast en heel gelukkig met de resultaten. Ik heb last van zwangerschapsmasker/pigmentatie, maar ik dacht lange tijd dat er niets aan te doen was. Heleen heeft me geadviseerd over producten die ik sindsdien elke dag gebruik. Die producten verbeterden mijn huid al enorm. Daarnaast krijg ik behandelingen in de vorm van peelings en microneedling. De vlekken op mijn voorhoofd zijn nagenoeg weg, en mijn huid gaat steeds meer stralen. Zie bijgaande foto’s voor mijn huidverbetering! Foto’s van mei 2023 en januari 2024. Heleen is vriendelijk en kundig en ze is open over de resultaten die ze verwacht te behalen. Ze doet wat ze belooft, al zal je zelf natuurlijk wel goed haar adviezen moeten opvolgen. Ik raad dan ook aan; bij twijfel zeker even op gesprek gaan.
Informatie over Faber Huidkliniek
Adres
Faber Huidkliniek bevindt zich in Hintham 117A, 5246 AE Rosmalen, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Faber Huidkliniek is +31 6 57775729
Website
De website van Faber Huidkliniek is: faberhuidkliniek.nl
Openingstijden
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 13:00–21:00
Woensdag: 13:00–21:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
